O nas


ADELL to stosunkowo młoda firma, ale dzięki najwyższej jakości – aspirujemy naprawdę wysoko. Szukamy inspiracji zarówno w indywidualnych potrzebach klientów, jak i we współczesnych trendach wnętrzarskich i wzorniczych. Szeroki wachlarz najwyższej jakości materiałów, akcesoriów, podzespołów oraz sprzętu AGD renomowanych producentów pozwolą Państwu dostosować wnętrza do własnych potrzeb. Do produkcji mebli wykorzystujemy szeroki asortyment płyt laminowanych, lakierowanych, melaminowych, mdf, drewna oraz forniru – wszystkie w wielu wariantach kolorystycznych. Wzbogaciliśmy swoją ofertę produkcyjną poprzez zastosowanie nowatorskich rozwiązań ze szkła i aluminium.

Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwoliły nam zastosować w meblach okucia i prowadnice renomowanych firm takich jak: Blum i Hettich. Ponadto w ofercie posiadamy duży wybór uchwytów, blatów oraz innych akcesoriów meblowych. Zajmujemy się także sprzedażą sprzętu AGD oraz armatury kuchennej po preferencyjnych cenach.
Zajmujemy się produkcją mebli dopasowanych do konkretnego pomieszczenia, uwzględniając propozycję klienta, jak i proponując własne pomysły. Wykonujemy meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe, biurowe, zabudowy szaf wnękowych oraz inne nietypowe meble na wymiar. Mamy nadzieję, że wysoka jakość i interesujące wzornictwo zagwarantuje Państwu satysfakcję z posiadania i użytkowania naszego produktu.

Mottem przewodnim Naszej firmy jest ” jakość – precyzja – design”.Pracownicy naszej firmy świetnie znają się na swoim fachu – stolarstwie i posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie.Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą fachowe doradztwo, pomiar pomieszczenia, wykonanie komputerowego projektu, transport oraz montaż i serwis gwarancyjny. Gwarancja na meble wynosi 24 miesiące, a część akcesoriów może być objęta gwarancją dożywotnią. Własna stolarnia umożliwia nam wykonywanie specyficznych zamówień i dorabianie mebli, których nie ma w kompletach producentów.
Mimo, iż istniejemy na rynku stosunkowo krótko, bo od 2005 roku, mamy już spore grono zadowolonych klientów. Zaufanie i uznanie naszych klientów zdobyliśmy dzięki produktom wysokiej jakości. Estetyka, trwałość i atrakcyjna cena naszych mebli sprawia, że krąg naszych usatysfakcjonowanych Klientów ciągle się powiększa.

Jako sprzedający zawsze dążymy do zadowolenia Klienta, jesteśmy bardzo „elastyczni” i gwarantujemy każdą transakcję doprowadzić do pozytywnego zakończenia. Mamy nadzieję, że ta krótka charakterystyka naszej firmy zainteresuje Państwa i pozwoli nam nawiązać w przyszłości korzystną dla obu stron współpracę.

Zobacz również:
MATERACE PIANKOWE
MATERACE SPRĘŻYNOWE
→ ŁÓŻKA KONTYNENTALNE
→ ŁAZIENKI MODUŁOWE


 

Meble na wymiar ADELL - Oświęcim