Studio Adell

Jakość - Precyzja - Design

Mottem przewodnim Naszej firmy jest ” jakość – precyzja – design”.Pracownicy naszej firmy świetnie znają się na swoim fachu – stolarstwie i posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą:

  • fachowe doradztwo w doborze mebli,
  • pomiar pomieszczenia,
  • wykonanie komputerowego projektu meblowego,
  • transport oraz montaż mebli,
  • serwis gwarancyjny na meble

Gwarancja na meble wynosi 24 miesiące, a część akcesoriów może być objęta gwarancją dożywotnią. Własna stolarnia umożliwia nam wykonywanie specyficznych zamówień i dorabianie mebli, których nie ma w kompletach producentów.

Istniejemy na rynku od 2005 roku i mamy już spore grono zadowolonych klientów, których zaufanie i uznanie zdobyliśmy dzięki produktom wysokiej jakości. Estetyka, trwałość i atrakcyjna cena naszych mebli sprawia, że krąg naszych usatysfakcjonowanych Klientów ciągle się powiększa.

Jesteśmy bardzo „elastyczni” i gwarantujemy doprowadzić każdą transakcję do pozytywnego zakończenia. Mamy nadzieję, że ta krótka charakterystyka naszej firmy zainteresuje Państwa i pozwoli nam nawiązać w przyszłości korzystną dla obu stron współpracę.

Meble kuchenne Oświęcim

Mierzymy wysoko

Szukamy nowych inspiracji

W studiu meblowym Adell szukamy inspiracji zarówno w indywidualnych potrzebach klientów, jak i we współczesnych trendach wnętrzarskich i wzorniczych. Szeroki wachlarz najwyższej jakości materiałów, akcesoriów, podzespołów oraz sprzętu AGD renomowanych producentów pozwolą Państwu dostosować wnętrza do własnych potrzeb.

Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwoliły nam zastosować w meblach okucia i prowadnice renomowanych firm takich jak: Blum i Hettich. Ponadto w ofercie posiadamy duży wybór uchwytów, blatów oraz innych akcesoriów meblowych. Zajmujemy się także sprzedażą sprzętu AGD oraz armatury kuchennej po preferencyjnych cenach.

Zajmujemy się produkcją mebli dopasowanych do konkretnego pomieszczenia, uwzględniając propozycję klienta, jak i proponując własne pomysły. Wykonujemy meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe, biurowe, zabudowy szaf wnękowych oraz inne nietypowe meble na wymiar. Mamy nadzieję, że wysoka jakość i interesujące wzornictwo zagwarantuje Państwu satysfakcję z posiadania i użytkowania naszego produktu.

Potrzebujesz doradztwa?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda RODO
meble na wymiar adell Oświęcim