meble kuchenne Oświęcim

Meble kuchenne – jakie wybrać? Darmowy pomiar i dostawa – Oświęcim i okolice

Jakie meble wybrać do własnej kuchni?

Nieważne czy to remont, czy urządzanie całkiem nowego mieszkania, czy domu. Kuchnia musi wyglądać pięknie, być praktyczna i solidna – tak, aby przetrwała z nami długie lata. Styl, który wybierzemy do urządzenia kuchni to już kwestia naszego gustu czy spójności całego projektu wnętrza. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę i jak wybrać rozsądnie, by przebywanie we własnej kuchni sprawiało przyjemność każdego dnia.

>> zobacz dojazd w Mapach Google

Najpierw wybierzmy styl

Kuchnia ma być nowoczesna, czy bardziej tradycyjna? Styl skandynawski, nowoczesny, tradycyjne, minimalistyczny, industrialny, rustykalny, vintage, eklektyczny, prowansalski, a może włoski lub art deco? W odmianach tradycyjnych meble są jasne, fronty z tzw. patyną. Płyciny frontów są zazwyczaj drewniane, frezowane. W stylach nowoczesnych fronty są często wykonane z egzotycznych gatunków drewna, jak mahoń albo laminowane na wysoki połysk bądź przeszklone. Często dodatkowym elementem są wstawki z aluminium.

Decydując się na nasze usługi masz pewność, że każdy element będzie idealnie spasowany, a materiały będą świetnie sprawdzały się przez lata. Korzystamy jedynie z najlepszych rozwiązań, co gwarantuje jakość i wyjątkowy styl każdej kuchni stworzonej w naszym warsztacie. Gdy ściany w kuchni są mało ustawne – na pomoc przychodzi nasz darmowy pomiar w Twoim domu. Nasz specjalista dokładnie wymierzy odległości, dzięki czemu finalny projekt, będzie w stu procentach wykorzystywał daną przestrzeń.  Wciąż modne jest łączenia stylów, dlatego czasem warto puścić wodzę fantazji i zdecydować się na niekonwencjonalne, oryginalne rozwiązania.

 

Przejdźmy teraz na frontów

Te najpopularniejsze wykonujemy z płyty MDF, są powlekane farbą lub foliowane na gorąco. To jedno z bardziej uniwersalnych i niedrogich rozwiązań. Ma też oczywiście swoje minusy – małe uszkodzenie może spowodować nasiąknie płyty i niepożądane wybrzuszenia. Drugim materiałem jest niezastąpione, a w dzisiejszych czasach często uznawane za ekskluzywne – drewno. Najczęściej realizujemy kuchnie drewniane dla kuchni w stylach angielskich i rustykalnych. Do produkcji stosujemy drewno dębowe, olchę. buk, sosnę, brzozę, ale również egzotyczne gatunki – jeszcze bardziej odporne na wilgoć i wysokie temperatury.