materace do spania Oświęcim

Materace do spania Oświęcim – jakie materace Hilding wybrać?

Mając w sypialni materac lub łóżko Hilding, przez wiele lat będziesz mógł się cieszyć cudownym, relaksującym snem, ponadczasowym szwedzkim wzornictwem, wieloma praktycznymi i przemyślanymi detalami, nie wspominając już o świadomości, że dokonałeś naprawdę mądrego wyboru. Elegancki design, nowoczesność i ponadprzeciętny komfort to cechy wyróżniające nasze materace Hilding. Naszym priorytetem jest wygoda i maksymalne dostosowanie materaca do preferencji i oczekiwań klientów. Nową linię produktową wzbogaciliśmy o kolorowe pokrowce i zaawansowane wkłady piankowe. Rozszerzyliśmy również gamę materaców dziecięcych i młodzieżowych. Dostępne w ofercie Hilding odrębne kolekcje FAMILY, ORYGINAL, SELECT I SELECT PLUS cechuje znakomita jakość, niepowtarzalne desenie pikowania i ergonomiczne, praktyczne akcesoria. W każdej z tych kolekcji spotkać można materace kieszeniowe, multipocketowe, materace dwustronne sprężynowe, piankowe, nawierzchniowe oraz materace o podwyższonej twardości czy materace termoelastyczne. Piankowy bądź sprężynowy, miękki lub twardy – wybierając najlepszy materac do spania, można dopasować produkt wedle własnych wymogów pod względem stopień twardości, rodzaju i koloru pokrowca oraz budowy wkładu.

materac piankowy Oświęcim

Materace piankowe

Pianki to jeden z najszybciej i najintensywniej rozwijających się surowców na rynku: wysokoelastyczne, termoelastyczne, lateksowe – każda charakteryzuje się nieco innymi właściwościami i odpowiada na nieco inne potrzeby. Zaletą ich wszystkich jest wysoki poziom elastyczności i dostosowywanie się do indywidualnego kształtu każdego ciała oraz lekkość, która ułatwia ich transportowanie i przewracanie materaca na drugą stronę. Tworząc piankowe materace nie zapominamy o tworzeniu nowoczesnych rozwiązań zgodnych z aktualnymi trendami. Są coraz popularniejsze w całej Europie. Materace piankowe mogą być zbudowane z jednego rodzaju pianki lub z kilku różnych odmian o nieco innych właściwościach. O ich komforcie decyduje także gęstość pianki, wysokość poszczególnych warstw, z jakich są zbudowane czy oczywiście rodzaj tkaniny i jakość wykończenia pokrowców. Przykładowo pianki termoelastyczne „zapamiętują” kształt ciała śpiącego: dostosowują się do indywidualnej wagi, pozycji leżenia, a kiedy wstajemy z materaca wracają do stanu wyjściowego.

Materace piankowe podzielona są na 7 stref twardości stworzonych z pianek o różnej gęstości, profilowanych w specjalny sposób: w żłobienia czy fałdowania, które korzystnie wpływają na komfort spania. Każda ze stref odpowiada potrzebom innej części ciała. Wybór piankowych materacy jest ogromny, ale istnieje tylko jeden klucz do odnalezienia idealnego modelu dla siebie: indywidualne testowanie i wygoda śpiącego!

materac piankowy Oświęcim i okolice

Materace sprężynowe

Materace sprężynowe to znakomita podstawa wygodnego, komfortowego i, co ważne, zdrowego snu. Materace sprężynowe Hilding to najlepsza elastyczność punktowa, uzyskana dzięki niezależnej „pracy” pojedynczych sprężynek. Materace sprężynowe dzielą się na kilka typów w zależności od rodzaju sprężyn. Najpopularniejsze są materace na sprężynie kieszeniowej, gdzie każda sprężynka jest umieszczona w materiałowej kieszonce. Wysoką elastyczność w materacach sprężynowych zapewnia fakt, że każda pojedyncza sprężynka indywidualnie reaguje na masę ciała. Stąd im więcej sprężyn, tym większa elastyczność punktowa i tym lepiej dla śpiącego. Oprócz „tradycyjnej sprężyny” o nazwie Pocket istnieją też zaawansowane systemy sprężyn – Multipocket oraz nowość, sprężyna InterActive, w których zagęszczenie pojedynczych sprężynek na m2 jest nawet o kilka razy większe, a co za tym idzie, taki materac jeszcze dokładniej dopasowuje się do kształtu ciała.

Materace sprężynowe, tak samo jak materace piankowe, posiadają 7 zróżnicowanych stref twardości. Dodatkową zaletą takich modeli jest też fakt, że ruszając się na łóżku podczas snu nie budzimy swojego partnera, ponieważ każda sprężynka działa i reaguje na nasze ruchy oddzielnie, nie naruszając struktury i pozycji innych sprężyn. Boki materacy dodatkowo wzmocnione są także elastyczną pianką, warto wspomnieć, że to właśnie boki materaca odpowiadają za jego stabilność, kiedy wstajemy i siadamy na nim każdego ranka – takie dodatkowe wzmocnienie sprawia, że materac nie ulega deformacji i zniszczeniu. Z kolei warstwa pianki położona na sprężynach podnosi komfort spania oraz gwarantuje, że materace sprężynowe są spersonalizowane i dopasowują się do indywidualnego kształtu ciała.

MATERACE DO SPANIA OŚWIĘCIM – ŚPIJ DOBRZE – ŻYJ DOBRZE!

>> zobacz dojazd do Centrum Sypialni