TIP-ON BLUMOTION Oświęcim

TIP-ON BLUMOTION – Oświęcim

Systemy szuflad BLUM – Oświęcim

>> zobacz dojazd w Mapach Google

TIP-ON BLUMOTION Dwie funkcje – fascynujące połączenie

TIP-ON BLUMOTION łączy zalety mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON ze sprawdzonym systemem hamowania BLUMOTION. Energiczne zamykanie aktywuje funkcję TIP-ON, następnie BLUMOTION dba o ciche i delikatne zamknięcie. Systemy szuflad LEGRABOX i TANDEMBOX jak również system krytych prowadnic MOVENTO można zrealizować z zastosowaniem przemyślanej technologii ruchu Blum. Co niezwykłe: ruch jest wspomagany wyłącznie mechanicznie.

Dzięki szczelinie frontu, która wynosi zaledwie 2.5 mm, TIP-ON BLUMOTION jest odpowiedni również do kuchni. Jednocześnie duży obszar aktywacji pozostaje zachowany. W celu powiększenia obszaru aktywacji od szerokości korpusu 300 mm można zastosować opcjonalną synchronizację.

W przypadku, gdy front zostanie otwarty przez pociągnięcie lub dociśnięty podczas zamykania, to mimo to TIP-ON BLUMOTION pozostaje w pełni sprawny.

BLUM – wizja perfekcyjnego ruchu

W firmie Blum wszystko koncentruje się wokół ruchu. Nasze produkty czynią z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Ponad 6 800 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, żeby poprzez systemy okuć Blum zrealizować nasze dążenia do perfekcyjnego ruchu.

Orientacja na użytkownika kuchni: Naszym celem jest zadowolony użytkownik kuchni. Dlatego jego potrzeby są w centrum naszej uwagi. Zgodnie z ideą globalnych korzyści dla klienta zyskiwać powinni także wszyscy ci, którzy meble produkują, sprzedają oraz montują.

Wysokie wymagania jakościowe: Blum oferuje produkty funkcjonalne, o uznanym wzornictwie i długim okresie użytkowania. Te wysokie standardy jakości dotyczą również naszych usług oraz współpracy z naszymi partnerami.

Produkty Blum powinny wzbudzać zachwyt – każdy, kto ma do czynienia z produktami Blum powinien mieć pozytywne wrażenie na ich temat.

Blum przykłada dużą wagę do partnerskich stosunków i osobistego dialogu. Nasza oferta usług dla przemysłowych producentów kuchni, stolarzy i dystrybutorów okuć jest rezultatem regularnej wymiany myśli i doświadczeń.