Szafy na wymiar Oświęcim i okolice

Szafy na wymiar – Oświęcim i okolice!

Szafa na wymiar do sypialni lub przedpokoju? Oświęcim i okolice!

>> zobacz dojazd w Mapach Google

Szafy przesuwne od wielu lat wybieramy najczęściej do zabudowy w sypialni oraz w przedpokoju. Mają wiele zalet. Elegancko wyglądają, są pojemne, a pomieszczenie w których się znajdują, dzięki nim wygląda nowocześnie i designersko. Wykonujemy szafy na wymiar w Oświęcimiu i okolicach.

Wykorzystaj przestrzeń – postaw na zabudowane szafy

Jeśli zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni nie wahaj się i wybierz szafę na wymiar. Nasi fachowcy dokonają dokładnego pomiaru w Twoim domu – dzięki czemu szafa będzie spasowana co do centymetra. Wykonujemy zarówno szafy do sypialni jak i do przedpokojów. Szafa w sypialni to wręcz nieodzowny jej element. To w niej schowamy koce, prześcieradła i dodatkowy komplet pościeli. Nierzadko bywa i tak, że to w niej będziemy przechowywali naszą całą kolekcję odzieży, dlatego zadbajmy o to, aby była odpowiednio pojemna.

SZAFY DO PRZEDPOKOJU OŚWIĘCIM

szafa Do przedpokoju, sypialni i…

Szafy w przedpokoju – często wraz z pawlaczem – to prawdziwe skarbnice przeróżnych elementów wyposażenia naszego domu. Kurtki, odkurzacz, deska do prasowania, buty etc. To tak naprawdę schowek, dzięki któremy będziemy w stanie zachować czystość i estetykę wszystkich pomieszczeń w domu. Szafy nadają się jednak nie tylko do sypialni czy przedpokoju. Sprawdzą się też w salonie. Ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie szafy jako miejsca na multimedia – odpowiednie rozłożenie półek pozwoli umieścić nawet duży telewizor, a boczne półki świetnie nadają się na umieszczenie na nich głośników, odtwarzacza czy play station.